30 לילות ניסיון בהחזר כספי מלא !!

בחברת קינג דיויד מזרונים, אנחנו כל כך בטוחים שתאהבו את המזרן שתבחרו לקנות מאתנו, שאנחנו מוכנים להציע לכם 30 לילות נסיון חינם, ללא כל התחייבות. קחו את המזרן הביתה, העבירו עליו כמה לילות, התגלגלו על הבטן, על הגב, על הצד. שנו עליו לבד או בזוג ובקיצור, נסו את המזרן ורק אז קבלו את ההחלטה, ללא כל הוצאה או התחייבות מראש.

במידה ומצאתם שהמזרן שרכשתם אינו מתאים לכם, תוכלו לבחור אם להחליף את המזרן בדגם אחר של קינג דיויד מזרונים. אולי המזרן שנקנה לראשונה אינו מתאים לדרישות כגון: "המזרן קשה מידי", "המזרן רך מידי". במקרה כזה, האפשרות להחלפת הדגם שבחרתם במזרן אחר שלנו תהיה טובה ונכונה עבורכם. אפשרות נוספת היא שתקבלו את כספכם בחזרה בניכוי הוצאות המשלוח בלבד.

 

תנאי החזרת מזרון

החזרת מזרן תתאפשר בתנאי שהמזרן יימצא באריזתו המקורית, (אריזת ניילון מקורית והרמטית שלא נפתחה בשום שלב) במידת הצורך יחויב/יזוכה הלקוח בהפרש למחיר המזרן החדש שבחר, הלקוח יחויב בעלות ההובלה הנוספת של החזרת המזרן הישן וקבלת המזרן החדש בלבד. כמו כן, הלקוח ישתמש במזרן במשך חודש שלם שלאחריו יוכל לפנות לקינג דויד מזרונים, ולבקש החזרת המזרן ולקבל תמורתו חזרה בניכוי הסכומים הבאים: כספי ההובלה ששולמו עבור המזרן לא יוחזרו ללקוח במידה ובמסגרת קניית המזרן קיבל הלקוח מתנה ישאיר הלקוח מתנות אלו אצלו ויקוזז מסכום החזר המזרן סך עלות המתנה .(בנוסף לסכומים האחרים שיקוזזו בגין ההובלה ואריזה). הכסף יוחזר באופן שבו התבצע התשלום ע"י הלקוח: שולם במזומן או בהמחאה/ות - יוחזר בהמחאה/ות לפקודת הלקוח בלבד. שולם בכרטיס אשראי בתשלום אחד או בפריסה לתשלומים, יזוכה הלקוח בכרטיס האשראי. מכל ההחזרים המגיעים ללקוח ינוכו סכומי ההובלה והאריזה מהתשלום הראשון לזכות הלקוח.

תנאי ראשוני להחזרת המזרן הוא שמירה על נקיונו ושלמותו של המזרן. ובאריזתו המקורית -ארוז בניילון שלא נפתח. (מזרן חדש)

מידות המזרונים המשתתפים בהטבה

מידות המשתתפות בהטבה הן מידות סטנדרט ולא מידות מיוחדות, מידות הסטנדרט במזרון הן:   140/190  140/200    160/190     160/200

לפרטים נוספים
ועזרה בהתאמה מזרן