ממה ואיך בנוי מזרן ?

כל מזרן של חברת קינג דיויד מזרנים נבנה כדי לתת מענה לשני צרכים עיקריים. הראשון, הוא הצורך בנוחות. שינת לילה נעימה ובריאה, שמחדשת את האנרגיה שלנו ומשאירה אותנו רעננים ועירניים, תלויה במידה רבה בעומק השינה שאנחנו חווים. אם נתעורר לאורך הלילה בגלל שהמזרן לא נוח לנו, נקום בבוקר ישנוניים ונעביר את היום כולו בתחושת עצבנות ועייפות. הצורך השני הוא שמירה על הבריאות. מזרון טוב שהוא גם נכון לנו מבחינה גופנית, במיוחד בשילוב כרית אורתופדית, מאפשר תמיכה במערכות הגוף ושמירה על הבריאות.

 

לחץ כאן לצפייה במזרונים הזוגיים מבית הייצור של קינג דיויד

מזרונים - ממה הם עשויים ?

 להלן מפורטות חלק מהמערכות המוטמעות במזרוני קינג דיויד השונים. תוכלו לראות בקלות כי כל המזרנים שמציעה חברת קינג דיויד עונים על שני הצרכים החשובים שציינו: מצד אחד דאגה בלתי מתפשרת לנוחות שלכם, ומהצד השני חשיבה על בריאות הגב, הפרקים, הצוואר ושאר מערכות השרירים והעצמות.

·         קפיצים מבודדים עם התנגדות חזקה לגוף, המתבייתים על משקל הגוף ומאזנים אותו.הקפיצים המבודדים מונעים "קריסה" של המזרן. קריסה שכזו פנימה אל תוך המזרן, מעוותת את תנוחת השינה, ויוצרת עיקום בעמוד השדרה במהלך הלילה.

·         קפיצים משולבים, קפיצי מולטי-סיסטם גרמניים ואיכותיים.קפיצים אלו מיוצרים תחת תנאים מחמירים כדי לוודא שלא ישחקו, יישברו או יסבלו מבלאי כלשהו אחר.

·         ויסקו ג'ל – חומר מיוחד שפותח על ידי סוכנות החלל האמריקאית (נאס"א). זהו סוג של חומר זוכר (Memory Foam), שמתאים את עצמו למשקל וצורת הגוף, ומאפשר תמיכה מדויקת במבנה האנטומי של האדם שמשתמש במזרן באופן קבוע.

·         לטקס– חומר סינתטי רך ונעים, שהשימוש בו נעשה בריכוזים שונים כדי לווסת את הרכות לעומת הקשיחות של המזרן.

·         פולימרים להקשחה, או ריכוך ופינוק. זו דרך נוספת לקבוע באופן מדויק כמה יהיה המזרן קשיח לעומת רך. רמת הקשיחות נמדדת בסולם שבין 2 (רך ביותר) לבין 8 (קשיח מאוד).

·         ליבת HR

·         בד ג'קארד בלגי

·         בד כותנה 100%. הבד קל מאוד לניקוי והינו היפו אלרגני.

·         פתחי איוורור

·         ידיות נשיאה לתפעול נח וקל של המזרן (אלה שצריך להפוך מידי פעם)

לפרטים נוספים
ועזרה בהתאמה מזרן