מי צריך כרית אורטופדית?

אנחנו שומעים הרבה פעמים את המונח "כרית אורתופדית", או במקרים מסוימים "כרית רפואית". הכוונה היא לכרית מיוחדת, המורכבת מחומרים שנועדו לעשות יותר מאשר להוסיף לנוחות השינה בלילה. כריות אורתופדיות מעוצבות בצורה ייחודית, שמאפשרות להן ליישר את עמוד השדרה שלנו בזמן השינה בלילה. אנשים רבים צובלים מכאבי צוואר וכאבי גב, שנגרמים משינה "עקומה" או לא נכונה. דמיינו שאתם מכופפים את הצוואר בזווית לא בריאה במשך שעות רבות בכל לילה ולילה. כרית אורתופדית מתקנת את הבעיה הזו.

מהי כרית אורטופדית

כרית רפואית, או בשמה הנפוץ, כרית אורתופדית, היא אמצעי רפואי מומלץ לכל אחד, בארץ ובעולם, על ידי אורתופדים מומחים מהעולם כולו. כל אדם שרוצה למנוע כאבי צוואר, גב עליון, שכמות, רכות וראש באופן כללי, יוכל להיעזר מאוד בשימוש בכרית רפואית אורתופדית. מעבר לנוחות, שינה לא נכונה לאורך זמן, עלולה לגרום לבעיות רפואיות חמורות, שרק ילכו ויחמירו אם לא יקבלו טיפול הולם. מה שמתחיל בתור כאב קל בשכמות או בסיבוב הצוואר, עלול להתפתח ולהתגלגל לכדי דלקת, שהטיפול בה הרבה יותר מורכב מאשר החלפת הכרית.

הכריות של חברת קינג דויד עשויות חומר בשם ויסקו ג'ל. זהו חומר מיוחד שפותח בסוכנות החלל האמריקאית (נאס"א). ייחודיות החומר ויסקו ג'ל, הינה בכך שהוא סופג את חום הגוף שלכם, שוקע לפי המשקל שמונח עליו ו"זוכר" את המשקל של החלק העליון של הגוף. החומר המיוחד מצליח לפזר את המשקל ואת הלחצים שמופעלים על העצמות ועל השרירים. התוצאה היא שאתם מתעוררים לבוקר ללא כאבים או הרגשת אי נוחות, האופיינית מאוד לאנשים הסובלים כאשר ישנים על כרית לא מתאימה.

לצפייה בכרית האורטופדית של קינג דיויד כנסו לכאן

כרית אורטופדית לעומת כרית רגילה

מזרן נוח המותאם במיוחד לכם, הוא חלק חשוב מאוד בשמירה על בריאות המערכת השלדית, ועל יצירת תחושת הרעננות הדרושה לנו בבקרים. לעומת זאת, המזרן הטוב בעולם יהיה הרבה פחות יעיל, אם תישנו עליו עם כרית "רגילה", שלא תומכת בכם כראוי. הכרית האורטופדית היא מעין מוצר משלים, שהופך את חווית השינה למושלמת, ומאפשר לכם להתחיל כל בוקר בתחושה קלילה ורעננה, שתלווה אתכם לאורך כל היום.

לפרטים נוספים
ועזרה בהתאמה מזרן