מידע חשוב על מזרונים

 

אספנו עבורכם כמה פרטי מידע חשובים על כל דגמי המזרנים האיכותיים של חברת קינג דיויד מזרנים. לשאלות אחרות ולהתייעצות בנוגע לבחירת מזרן, אנו מזמינים אתכם להגיע ולפגוש אותנו באחת מחנויות קינג דיויד מזרנים. בחנות נוכל למצוא עבורכם את המזרן המושלם, ואתם תוכלו לבדוק אותו באופן אישי, להתנסות בו, ולהחליט אם לקחת אותו אתכם הביתה לניסיון ממושך, או לרכוש אותו לעצמכם.

 

כדאי מאד לדעת אודות מזרונים
 

1. ניתן לקבל כל דגם של מזרן לתקופת ניסיון של 30 יום. לאחר פרק זמן זה, ניתן יהא להחליפו, באריזתו המקורית, בכל דגם אחר. אנחנו רוצים שתמצאו את דגם המזרן שמתאים לכם בדיוק. ממחקרים עולה כי בדרך כלל נדרשים שבועיים עד שמתרגלים לחלוטין למזרן חדש וניתן לקבוע אם הוא מתאים לנו או לא. אחרי שמצאתם את המזרן שאתם אוהבים, תוכלו לרכוש אותו ולהמשיך לישון בנוחות.

2. חברת קינג דויד מתחייבת שאם לא יימצא מזרן מתאים לצרכיך, ובתנאי שלא עברו 30 יום מיום הרכישה, כספך יוחזר במלואו, למעט סכום ההובלה (ללא חיוב דמי ביטול על פי חוק).

3. ניתן לראות ולנסות את הדגמים של מזרונים קינג דויד במפעל, רח' אצ"ל 39 אזור התעשיה החדש ראשון לציון. בקרו אותנו בימים א'-ה' בין השעות 08.00-20.00 או ביום ו' בין השעות 08.00-13.00.

4. האחריות של קינג דויד חלה על כמעט כל בעיה שעשויה לצוץ במזרנים (שקיעה במזרן, קפיצים פגומים וכו'). לעומת זאת, האחריות לא חלה על הבד החיצוני שעוטף את המזרן, על התפירה ועל ההובלה של המזרן אל המפעל וממנו אל בית הלקוח. שימו לב שקיימת האפשרות להוביל את המזרן אל המפעל וממנו באופן עצמאי, ובכך לחסוך את עלויות המשלוח.

5. התמונות באתר הן לצורך המחשה בלבד. אתם מוזמנים להגיע לחנות המפעל ולהתרשם בעצמם מהמבחר העצום של המזרנים של חברת קינג דיויד.

6. ניתן לקבל כל מידה מבוקשת תוך התבססות על מחירי המבצע כך שכל המידות הן במבצע.

7. הובלה למתגוררים באיזור אילת, והערבה בתוספת של 100 ש"ח כולל מע"מ.

 

כנסו לדף הבית וצפו במגוון הגדול של מזרוני קינג דיויד

לפרטים נוספים
ועזרה בהתאמה מזרן