איך בוחרים מזרון ?

 

איך לבחור מזרון ? 

לבחור מזרן זה כמו לבחור משקפי ראיה או נעל מתאימה.פנים המזרן, תכולתו, וסידור החומרים הפנימיים שבו מותאמים באופן אישי לפי הצרכים ו/או האילוצים של הלקוח. האילוצים האלו יכולים להיות בעיות גב, כאבי שרירים וגם העדפות כלליות לגבי קשיחות המזרן. חשוב מאוד לא בחור מזרן באופן אקראי או על פי המחיר שלו בלבד. המזרן היקר ביותר הוא לא בהכרח גם המזרן המתאים ביותר לצרכים שלנו. על כן, ההתאמה חייבת להיות מקצועית, על פי מידותיו ודרישותיו הייחודיות של הלקוח.

בממוצע, אנחנו מתרגלים לשינה על מזרון מסוים כעבור שבועיים לפחות. לכן, מפעל קינג דויד מציע לכל ללקוחותיו, 30 ימי נסיון על מזרן באריזתו המקורית. כך הלקוח בעצמו יכול להחליט אם המזרן מתאים או שלא, אחרי שניתנו לו שבועיים להתרגל אליו ועוד שבועיים נוספים ליהנות ממנו. אם נמצא שהמזרן לא מתאים, אם בגלל שהוא לא נותן מענה מספק לצרכים הרפואיים של הלקוח, או בגלל כל העדפה אישית אחרת, תינתן האפשרות לבחור דגם אחר, שונה, ולקחת אותו לתקופת ניסיון דומה – עד שיימצא המזרן המושלם.

התאמת מזרון ללקוח

התאמת המזרון ללקוח מתבצעת על פי מספר פרמטרים, ביניהם ניתן לדרג את רמת הקושי של המזרן, המידה בה הוא מעניק תמיכה לגב התחתון ו/או לגב העליון, גיל הלקוח (כולל מזורנים מיוחדים עבור ילדים), תנוחות השינה המועדפות ועוד.

כנסו לכאן ובחרו את המזרון המתאים לכם

בחברת קינג דויד, ממתין לכם צוות מקצועי שיתאים את המזרן לצרכים האישיים שלכם. כדי להתחיל בתהליך מציאת המזרן המושלם עבורכם, מלאו את הטופס "התאמת מזרון", שניתן למצוא בסרגל העליון שבעמוד זה. לאחר שליחת הטופס, נחזור אליכם עם הצעה משתלמת בנוגע למזרן שנמצא מתאים ביותר לדרישות שלכם.

אחריות למזרונים של קינג דיויד


זכרו כי על המזרן ישנים במשך הרבה שנים. בחברת מזרוני קינג דויד , אנחנו מתגאים במוצר שאנחנו מייצרים, ולכן שמחים לספק את כל המזרונים עם לא פחות מ- 10 שנות אחריות. על דגמים נבחרים, ניתן לקבל גם 20 שנות אחריות, כדי שתוכלו לישון בשקט בלילה. גם בזכות השקט הנפשי וגם, כמובן, בזכות המזרן החדש שלכם.

לפרטים נוספים
ועזרה בהתאמה מזרן