אחריות, על מה?

אנחנו בחברת קינג דיויד, רואים במזרנים שלנו מוצרים שמלווים את הלקוחות לאורך תקופות ארוכות מאוד. אין צורך להחליף מזרן כל כמה חודשים, ואפילו לא בכל כמה שנים. כמובן שאצל ילדים למשל, המצב שונה, ויש להתאים את המזרן לגודל של הילד, שגדל במהירות עד שהוא עובר את גיל ההתבגרות. עבור מבוגרים, לעומת זאת, מדובר על מוצר שמלווה אותנו דרך ארוכה. המזרן עובר איתנו דירה ומחליף חדרים, והוא הופך להיות בעל ערך סנטימנטלי עבורנו. אנחנו לא סתם נוהגים להגיד שאנחנו "מתגעגעים למיטה שלנו", כשאנחנו רחוקים מהבית.

 

כנסו לכאן למידע נוסף על המזרונים של קינג דיויד

מתוך ההבנה הזו, חברת קינג דיויד מזרונים שמחה לספק ללקוחותיה מזרנים מהאיכות הגבוהה ביותר בעולם. בניגוד למזרנים אחרים, שאולי יישמרו אצלכם במשך שנים אבל לא ישמרו על איכותם, המזרונים של קינג דיויד מיוצרים לפי התקנים המחמירים ביותר. משמעות הדבר היא שאחרי שתמצאו את המזרן הנכון בדיוק עבורכם, תוכלו לסמוך עליו לאורך שנים רבות. אנחנו כל כך בטוחים באיכות הגבוהה של כל הדגמים שאנחנו מייצרים ומציעים, עד שאנחנו מעניקים עשר שנות אחריות על כל הדגמים, ועשרים שנות אחריות על דגמים נבחרים.

אחרויות ושירות למזרונים של קינג דיויד

האחריות שמציעה חברת קינג דיויד מזרנים מקיפה מאוד, ומבטיחה שירות מהיר ותיקון מיידי במקרה הנדיר שמשהו השתבש ואינו כשורה במזרון. יהיה קל יותר לכתוב מה לא נכלל באחריות, על מנת שתבינו מה כן נכלל. חברת קינג דיויד לא מציעה אחריות על הבד, התפירה וההובלה. כלומר שאם נדרש תיקון של המזרן במפעל של קינג דיויד (מה שכמובן, נכלל בתחומי האחריות), תצטרכו לשלם על עלויות ההובלה. כמובן שתמיד ניתנת לכם האפשרות להוביל את המזרן אל המפעל באופן עצמאי, וכך לחסוך את ההוצאות הנוספות על ההובלה.

כל המוצרים המיוצרים על ידי חברת קינג דויד מזרונים במפעל החדשני שלנו, מתוכננים ומופקים בעזרת טכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם. אנו עושים מאמצים רבים כדי להבטיח שאיכות כל דגמי המזרנים תישאר אחידה וברמה הגבוהה ביותר האפשרית. אם קרתה תקלה או שטעינו, נשמח לעמוד לשירותכם ולתקן את הטעות במהירות האפשרית.

לפרטים נוספים
ועזרה בהתאמה מזרן